Yeniliklerden Haberdar Olun

Radisson 1 First RHCA in Turkey Red Hat Guilford 2 Event 3

Eğitimler ve Sertifikasyon

Eğitimler ve Sertifikasyon

Alanında lider firma olan Perception, sahip olduğu bilgi birikimini ve hizmet kalitesini elde ettiği sertifikalar ve ödüller ile kanıtlamıştır. Düzenlediği eğitimler ile müşterilerinin bilgi seviyesinin artmasını sağlamaktadır. Düzenlediği eğitimlerin sonunda yapılan değerlendirmelerin sonucuna göre Perception'ın müşteri memnuniyeti %100'dür. Düzenlenen eğitimlerin müşterilerin iş sonuçlarına etkisinin oldukça yüksek olduğu görülmektedir. 

Red Hat yetkili eğitim ortağı olan Perception, aynı zamanda Red Hat sertifikasyon sınavlarını da yapmaya yetkilidir. Bu sınavlardan Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) ve Red Hat Certified Engineer (RHCE) sınavları Perception'ın katkıları ile Türkçe olarak da alınabilmektedir. Red Hat Certified Architect (RHCA) seviyesindeki sınavlar ise İngilizce olarak yapılmaktadır.

 Perception, aşağıdaki konularda eğitim ve sertifikasyon sınavları düzenlemektedir:

Eğitimler nerede düzenleniyor?

Perception'ın Ankara ve İstanbul'da Red Hat yetkili eğitmenleri mevcuttur. Ancak eğitim takvimimizdeki eğitimler müsaitlik durumuna göre genelde İstanbul Anadolu yakasındaki iş ortaklarımızdan birinde düzenlenmektedir. Perception, yeterli grup oluşması halinde farklı şehirlerde ve müşterinin kendi lokasyonunda da eğitim düzenleyebilmektedir.