Yeniliklerden Haberdar Olun

Radisson 1 First RHCA in Turkey Red Hat Guilford 2 Event 3

Eğitimler ve Sertifikasyon >> Uzaktan Eğitim - YENİ

Red Hat Virtual Training (VT) canlı olarak Red Hat yetkili eğitmenler tarafından verilen online eğitim şeklidir. Canlı verilen eğitim boyunca eğitmene soru sorabilir ve size sağlanan laboratuvar ortamına uzaktan bağlanarak ilgili egzersizleri yapabilirsiniz. Sınıf eğitimlerindeki lab ortamının aksine bu lab ortamı eğitim boyunca 24 saat olarak erişimize açıktır. VT sayesinde seyahat gereksinimi olmadan evinizden veya ofisinizden canlı olarak verilen bu eğitimlere katılabilirsiniz. 

İçerik sınıf eğitimlerindeki içerik ile aynıdır. Sınıf eğitimi olarak 3 günlük olan eğitimler VT olarak 4 günde, sınıf eğitimi olarak 4 günlük olan eğitimler VT olarak 5 günde yapılmaktadır. Ancak sınıf eğitimi olarak 5 günlük eğitimler de VT olarak 5 günde yapılmaktadır.

VT ile ilgili tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız

VT tipi eğitimlere katılabilmek için yeterli hızda internet bağlantısı gerekmektedir. Bağlantı hızınızın yeterli olup olmadığını test etmek için tıklayınız.

Not: VT eğitimlerin açılması için sınıf eğitimlerinde olduğu gibi yeterli adette katılım gerekmektedir. Eğitim takvimi icin tıklayınız.